آشپزی با لوبیا سبز سرخ شده کیک عروسی دخترش را درست کرد

بله، لوبیا سبز سرخ شده است (و خوشمزه است!)، اما این هفته، بسیاری از محصولات موجود در کافه تریا در طول مزرعه ویرجینیا تا هفته مدرسه نیز همینطور هستند.

بشقاب ها پر از سیب محلی، سیب زمینی، سبزی و لوبیا سبز و حتی گوشت گاو محلی است! همه مدارس دولتی شهر شارلوتزویل در هفته مزرعه تا مدرسه ویرجینیا با حمایت سازمان‌های محلی و سازمان‌های غیرانتفاعی از جمله – City Schoolyard Garden (CSG) و Local Food Hub شرکت می‌کنند.

با حمایت از کمک هزینه کشاورزی USDA به مدرسه در سال 2016 ، CSG توانست برنامه‌ریزی برداشت ماه خود را به دبیرستان شهر شارلوتزویل (CHS) در این سال تحصیلی گسترش دهد.

ما به CHS می رویم تا با معلم و سرپرست باغ، پیتر دیویس، ملاقات کنیم و با مدیر جدید خدمات غذا، آقای کارلتون جونز، که نه تنها از این برنامه استقبال کرده است، بلکه به لطف او شاهد افزایش مشارکت نیز بوده است. تلاش در شش ماه گذشته با حمایت CSG، دبیرستان یک باغ آموزشی و چشایی کامل با سوله و فضای آموزشی طراحی کرد.

لوبیا

دیویس برنامه خود را باغی به بازار می نامد و به طور روزانه آموزش ویژه دانش آموزان کلاس 9 تا 12 را از طریق دروس باغبانی برای آموزش مهارت های اولیه کارآفرینی هدایت می کند.

این کلاس ها محصول خود را از جمله سبزیجات و حبوبات مخصوصا نخود و لوبیا را به معلمان می فروشند و در بهار نهال فروشی برگزار می کنند. آقای دیویس همچنین یک باشگاه باغ بعد از مدرسه را اداره می‌کند که عمدتاً از دانش‌آموزان ESL تشکیل شده است، که همچنین به آن دانش‌آموزان اجازه می‌دهد مهارت‌های زبانی را تمرین کنند و ساعات خدمات اجتماعی را کسب کنند.

CSG در حال حاضر هشت فضای باغ را در شش مدرسه ابتدایی منطقه، مدرسه راهنمایی بوفورد و دبیرستان شارلوتزویل مدیریت می کند – که شامل بیش از 26383 فوت مربع باغ های ارگانیک متنوع با بیش از 25505 تعامل دانش آموز در هر سال است.

CSG در حال رشد چشم انداز خود است که جوانان با فرصت درگیر شدن با طبیعت، تقویت یادگیری آکادمیک خود از طریق تجربه عملی و پرورش مهارت های زندگی سالم، رشد می کنند. برنامه برداشت ماه CSG، کلاس درس باغ را به کافه تریا متصل می کند و دانش آموزان، معلمان و خدمات غذا را به هم مرتبط می کند.

از مدارس دولتی شارلوتزویل الهام گرفته اید؟ وزارت کشاورزی ایالات متحده در حال حاضر درخواست‌هایی را برای برنامه کمک هزینه مزرعه به مدرسه می‌پذیرد ، که به نهادهای واجد شرایط در اجرای برنامه‌های مزرعه به مدرسه کمک می‌کند تا دسترسی به غذاهای محلی را در مدارس واجد شرایط بهبود بخشد. درخواست کمک هزینه برای آوردن غذاهای محلی بیشتر به وعده های غذایی مدارس، ترویج عادات غذایی سالم و گسترش بازارها برای کشاورزان و تولیدکنندگان آمریکایی را در نظر بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.