استفاده از سرکه سفید کوچک در صنعت رنگ سازی

بسیاری از مکمل های مختلف مشابه سرکه سفید کوچک هستند و ممکن است برای درمان شرایط مشابه استفاده شوند.

این مکمل های مشابه عبارتند از جینسینگ آمریکایی، جینسینگ گیاهی است که ممکن است در افزایش گلوکز خون در دیابت نوع 2 مفید باشد .

بررسی اثر جینسنگ نشان داد که عصاره جینسنگ آمریکایی یک درمان بی خطر است که ممکن است به افراد مبتلا به دیابت نوع 2 در کاهش قند خون خود در صورت استفاده به عنوان مکمل کمک کند. با این حال، مکمل ها هرگز نباید جایگزین درمان استاندارد پزشکی شوند.

ویتامین A ( رتینول )، در حالی که مشخص نشده است که آیا سرکه سیب برای آکنه مفید است یا خیر، مشخص شده است که مکمل های ویتامین A یا رتینول ممکن است مفید باشند.

یک بررسی اخیر نشان داد که افرادی که دوزهای مختلف ویتامین A خوراکی مصرف می‌کنند ، علائم آکنه خود را بهبود می‌بخشند ، به طوری که محققان پیشنهاد می‌کنند که می‌تواند جایگزین مناسبی برای داروهای خاص آکنه باشد.

سرکه
افسنطین، افسنطین گیاهی است که ممکن است یک عامل ضد میکروبی طبیعی نیز باشد. در طب سنتی به دلیل خواص ضد میکروبی و ضد قارچی آن در کنار سایر فواید درک شده استفاده می‌شود. 13
کوآنزیمQ10، کوآنزیم Q10 (CoQ10) ماده ای است که در بدن انسان یافت می شود و به شکل مکمل تصور می شود برای سلامت قلب شما مفید است. اگرچه تحقیقات هنوز در حال ظهور است، برخی از مطالعات نشان می دهد که CoQ10 می تواند در درمان دیس لیپیدمی مفید باشد.

استرس اکسیداتیو، نارسایی قلبی و آریتمی قلبی. به طور معمول توصیه می شود از مصرف چند مکمل به طور همزمان برای یک بیماری خودداری کنید. بنابراین، با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود صحبت کنید که کدام مکمل ممکن است برای شما مناسب باشد.

سرکه سیب به دو صورت غذا (نوشیدنی) و مکمل یافت می شود. بهترین شکل برای شما ممکن است آن باشد که استفاده از آن راحت‌تر باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.