استفاده از صابون آلوئه ورا فا موجب افزایش هوش جنین در شکم مادر می شود

صابون آلوئه ورا فا یک داروی طبیعی است که هم برای استفاده زیبایی و هم برای تسکین علائم بیماری های مختلف پوستی استفاده می شود.

همه اینها به دلیل ترکیب و قسمت هایی است که از گیاه استخراج می شود که به صورت غلیظ و به شکل صابون یافت می شود. قسمت های قابل استفاده گیاه عبارتند از:

آلوئه ورا آلوئه ورا : این قسمت که در زیر برگ های گیاه یافت می شود نوعی لاتکس زرد رنگ است که آلوئه ورا دارد. این روغن به دلیل سرشار بودن از آنتراکینون ها، روغنی که عمدتاً خواص گوارشی دارد، متمایز است.

آب آلوئه ورا : نوعی ژل شفاف است که از داخل شاخه ها یا برگ های آن استخراج می شود. این آب میوه به دلیل غنی بودن از موسیلاژ (نوعی فیبر محلول) و سایر مواد مغذی مانند آنزیم ها، آب و مواد معدنی متمایز است.

صابون ساخته شده از آلوئه ورا 100% طبیعی از لانزاروت و گل رز. مرطوب کننده، آرام بخش، تغذیه و بازسازی می کند. از اینجا بخر
صابون آلوئه ورا برای بدن مناسب اشت. صابون آلوئه ورا با وجود کاهش استفاده از آن، جایگزینی ژل های حمام، گزینه ای عالی و حمل و نقل آسان است.

صابون
مواد مغذی موجود در این دو بخش قابل استفاده آلوئه ورا عبارتند از:

مواد معدنی : محتوای آن در کلسیم، روی، پتاسیم، منیزیم، آهن، فسفر و منگنز برجسته است.
فیتواسترول ها: حاوی استیگماسترول، کامپسترول و بتا سیتوسترول است.
ویتامین ها : دارای ویتامین های گروه B (B9، B3 و B1)، A، E و C می باشد.
اسیدها : در میان آنها غنای اسیدهای گلوتامینیک، آسپارتیک، پالمتیک، لینولئیک و اولئیک آن برجسته است.
اسیدهای آمینه : صابون آلوئه ورا بسیار غنی از آرژنین است اگرچه حاوی گلیسین، لیزین و سرین نیز می باشد.
سایر موارد: تانن ها و موسیلاژها.
اگرچه آلوئه ورا می تواند برای کاهش برخی از مشکلات سلامتی، به ویژه مشکلات مربوط به سیستم گوارشی مصرف شود، اما به شکل صابون به دلیل فواید متفاوتی که این فرمت ارائه می دهد، برای مراقبت از پوست و صورت مناسب تر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.