استفاده از کاشی ضد اسید الوند در نمای ساختمان پارلمان آلمان

برای نصب کاشی ضد اسید الوند باید ابتدا اندازه کاشی ها را بررسی کنید، آنها را مربع خشک کنید تا بتوانید آنها را به اندازه مورد نیاز برش دهید. پس از برش، یک نوار چوبی (بسیار مستقیم) را با میخ ها ثابت کنید تا به عنوان یک حاشیه در امتداد دیوار و همچنین به عنوان تکیه گاه استفاده شود تا چسب خشک شود.

اسپیسرها بعد از کاشی اول و قبل از کاشی دوم قرار می گیرند. باید با خطوط افقی از پایین تا سقف شروع کنید. برای چسباندن چسب می‌توانید به دو روش آن را انجام دهید، آن را پشت هر کاشی یا در قسمت‌های کوچکی از سطح با کمک ماله بریده‌شده قرار دهید. برای اطمینان از چسبندگی و عدم وجود حباب هوا، ضربات کوچکی را با چکش لاستیکی روی کاشی وارد کنید.

چسب اضافی را با ماله صاف بردارید و با بلوک چوبی با زدن ضربه های کوچک با چکش از صاف بودن کاشی ها مطمئن شوید. زمانی که 24 ساعت گذشت تا چسب خوب خشک شود، می توانید دوغاب یا آماده سازی را برای اتصالات اعمال کنید. یعنی برای پوشاندن درزها، دوغاب را در جهت مخالف، از بالا به پایین اعمال می کنید. به این ترتیب به پوشش خوبی دست خواهید یافت. می توانید با یک پارچه یا اسفنج مرطوب روی آن بروید.

کاشی
ساده ترین طرح این است: “درز به درز”. روش این تخمگذار ابتدایی ترین است ، جهت همه ردیف ها کاملاً مستقیم است ، با موازی های اتاق یا خطوط هندسی آن مطابقت دارد. برای تراز کردن خطوط عمودی صحیح، از شاقول استفاده می شود و خطوط افقی با استفاده از یک مربع از آنها ترسیم می شود. یک کاشی مربع یا مستطیل برای ایجاد این طرح، صرف نظر از اندازه اضلاع، ایده آل است. این گزینه سودآورترین است، زیرا عملاً هیچ زباله ای وجود ندارد.

فرآیند چسباندن بسیار ساده است و خود الگو با هر درج و حاشیه ای هماهنگ می شود. این گزینه پایه نیز نامیده می شود. برای اینکه درزها به طور یکنواخت تشکیل شوند، باید از صلیب های پلاستیکی استفاده کنید و به چشم خوب تکیه نکنید. هر اشتباهی در نهایت منجر به تغییر قابل توجهی خواهد شد. ایده آل برای ترکیب دو رنگ متضاد، تیره تر در پایه و روشن تر در بالا.

ردیف ها باید به صورت افقی تشکیل شوند، ردیف های عمودی خیلی خوب به نظر نمی رسند. مزیت واضح این روش این است که کاشی با داشتن انحرافات کوچک در اندازه، در پس زمینه کلی قابل توجه نخواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.