با استفاده از زیره سبز در ترکیه چربی های بدنتان را بسوزانید

اگرچه راه های مختلفی برای مصرف زیره سبز در ترکیه وجود دارد، اما اگر چیزی که می خواهیم کاهش وزن و کاهش تدابیر به کمک این ادویه است، بهتر است با آن دم کرده و به عنوان چای لاغری مصرف کنیم. دستور العملی که برای تهیه دمنوش زیره برای کاهش وزن باید رعایت کنید به شرح زیر است:

عناصر:
1 قاشق غذاخوری کوچک زیره
1 فنجان آب
آماده سازی:
در یک قابلمه یا قابلمه، معادل یک فنجان آب معدنی بریزید.
زیره را اضافه کنید و روی آتش بگذارید تا بجوشد.
وقتی به نقطه جوش رسید حدود 5 دقیقه بگذارید بپزد.
بعد از این مدت از روی حرارت بردارید و 5 دقیقه دیگر استراحت دهید.
آماده سازی را ریز صاف کرده و دمنوش زیره آماده نوشیدن خواهد بود.

زیره
برای مصرف چای زیره برای کاهش وزن و تبدیل آن به یک مکمل طبیعی خوب برای شکل دادن به اندام، بهتر است یک فنجان بعد از وعده های غذایی اصلی مانند صبحانه، ناهار و شام مصرف کنید. می توانید 1 تا 3 فنجان از این دمنوش را بنوشید و بیش از این مقدار توصیه نمی شود.

علاوه بر این، برای اینکه چای زیره یک داروی موثر برای کاهش وزن باشد، ترکیب مصرف آن با یک رژیم غذایی سالم، متعادل و کم چرب ضروری است. به این امر، ما باید عادات سبک زندگی سالم و تمرین منظم ورزش بدنی را اضافه کنیم.

در مقالات زیر می توانید با 6 نکته برای رژیم غذایی و کاهش وزن و ورزش روتین برای کاهش وزن در خانه آشنا شوید .راه دیگر کاهش وزن با کمک این ادویه اضافه کردن کمی پودر زیره به ماست طبیعی است.

افراد مبتلا به آلرژی به گیاهان متعلق به خانواده چتریان. زنان با قاعدگی بسیار قوی. بیمارانی که برای دیابت دارو مصرف می کنند باید قبل از آن با پزشک خود مشورت کنند. زنان باردار و شیرده نیز باید قبل از شروع مصرف زیره با پزشک خود مشورت کنند.
این مقاله صرفاً آموزنده است، در oneHOWTO ما قدرت تجویز هیچ گونه درمان پزشکی یا انجام هر نوع تشخیص را نداریم. از شما دعوت می کنیم در صورت بروز هر نوع بیماری یا ناراحتی به پزشک مراجعه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.