تولید ساعت ضد آب با روکش طلا برای پسر شاهزاده بریتانیا

کلکسیونرها و طرفداران ساعت ضد آب اغلب در مورد ساعت سازان لوکس زیادی که با آنها آشنا شده اند به خود می بالند. اما همه سیستم های خلقت یکسان نیستند.

برخی از بهترین مارک های ساعت کدامند؟ در اینجا لیستی از ده مورد برتر برای صحبت وجود دارد. اگرچه این یک لیست کامل است، اما به ترتیب خاصی نیست. هر ساعت ساز که در اینجا توضیح داده شده است، انتخاب خوبی است اگر مجموعه ای را راه اندازی می کنید یا فقط کنجکاو هستید.

Patek Philippe & Co یک ساعت ساز پیشرو و یکی از پرطرفدارترین ها در جهان است که اولین ساعت مچی را اختراع کرد. همچنین، ایجاد یک لیست 10 برتر بدون ذکر این ساعت ساز، ضرری برای همه خواهد بود. پتک فیلیپ مأمور شد تا برخی از پیچیده‌ترین ساعت‌های جهان را برای تعدادی از افراد برجسته، از جمله جیمز وارد پاکارد و هنری گریوز بسازد، علاوه بر بسیاری از مدل‌های محبوب آن.

یکی از کمیاب‌ترین ساعت‌هایی که تاکنون ساخته شده است، Graves Supercomplication به قیمت 11،000،000 دلار در سال 1999، 24 دلار در یک حراجی در نیویورک در سال 8 فروخته شد.

ساعت

این ساعت شامل 10 پیچیدگی بود که تحقیقات و ساخت آن XNUMX سال طول کشید. آنها به طور گسترده ای بهترین مارک ساعت در جهان در نظر گرفته می شوند،

Patek Philippe علاوه بر اینکه یکی از برندهای پیشرو ساعت است، مسئولیت ساخت پیچیده ترین ساعت در جهان را نیز بر عهده داشت. Patek Philippe Caliber 89 با 33 عارضه، در یک نقطه. این ساعت در آن زمان پیچیده ترین ساعت بود، تا همین اواخر، زمانی که یکی دیگر از اعضای سه گانه مقدس با اختلاف زیادی از آنها پیشی گرفت.

پاتک فیلیپ توسط بسیاری از خریداران ساعت های لوکس به عنوان بهترین برند، یکی از گران ترین برندهای لوکس و خالق برخی از کمیاب ترین ساعت ها شناخته می شود. برد پیت، اریک کلاپتون و چارلی شین از جمله افراد مشهوری هستند که آن را پوشیده اند و ملکه ویکتوریا اولین کسی بود که این لباس را پوشید. بسته به مدل، محدوده قیمت بین 5 تا 8 رقم است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.