جک بازویی سیماران s4 که می تواند با رنگ درب پارکینگ تغییر رنگ دهد

فناوری همچنان در مدت زمان نسبتاً کوتاهی به پیشرفت های عظیم خود ادامه می دهد. همانطور که این فناوری به پیشرفت خود ادامه می دهد، خانه های ما نیز پیشرفت می کنند. و این پیشرفت ها حتی می تواند شامل گاراژ و جک بازویی سیماران s4 شما نیز شود. بهترین ابزارهای گاراژ ما را برای سال 2023 بررسی کنید تا مطمئن شوید که هیچ بخشی از خانه هوشمند شما در سال جدید جا نمی ماند!

گجت برای درب گاراژ بدون استرس در بازار برای درب بازکن گاراژ جدید؟ درب بازکن هوشمند گاراژ Chamberlain myQ دست در دست یک اپلیکیشن کار می کند. به شما امکان می دهد درب گاراژ خود را از هر جایی باز و بسته کنید. ناگفته نماند امنیت افزایش یافته با هشدارهای بلادرنگ، امکان اجازه دادن به دوستان یا خانواده ها و حتی ایجاد ویژگی دسترسی مهمان.

اگر از راه‌اندازی فعلی خود راضی هستید، اما می‌خواهید سهولت بیشتری را به کارکرد آن دعوت کنید، Chamberlain همچنین MyQ Smart Garage Control را ایجاد می‌کند.

جک

این هاب و سنسور گاراژ بی سیم دارای وای فای و بلوتوث است و با تمام برندهای پیشرو در بازکن گاراژ کار می کند. پس از یک راه‌اندازی سریع، درب بازکن موجود در گاراژ شما به برنامه myQ متصل می‌شود و می‌توانید همه همان کارهایی را انجام دهید که درب بازکن‌های هوشمند myQ می‌توانند انجام دهند!

اگر گجت شما فضایی برای سرگرمی است، احتمالاً کنترل آب و هوا در فهرست شما بسیار بالا است. همراه با یک واحد HVAC سازگار و یک گاراژ عایق ، یک ترموستات هوشمند می تواند به شما کمک کند دمای گاراژ راحت را از هر کجا حفظ کنید. چه در زمستان آن را گرم نگه دارید و چه در تابستان خنک.

اکثر گاراژها پنجره های کمی دارند و نور می تواند چیزی را به دلخواه باقی بگذارد. یک گجت گاراژ را معرفی می کنیم که می تواند اتاق را روشن کند، بدون اینکه عایق کاری را از بین ببرد.

چراغ LED هوشمند myQ چمبرلین به یک پریز استاندارد متصل می شود و می توان آن را به سقف یا دیوار نصب کرد و از طریق برنامه myQ کنترل کرد. چراغ گاراژ خود را طوری برنامه ریزی کنید که از هر جایی روشن و خاموش شود. PS: حتی دارای تشخیص حرکت است!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.