حراج کیف اداری مردانه چرم مشهد موجب درگیری دو نوجوان رهگذر شد

برای کیف اداری مردانه چرم مشهد ، چرم مایع یک راه حل ایده آل برای لایه برداری و ترک خوردن است یک کیف را با چرم مایع ثابت کنید. این محصول تعمیری برای سطوح مصنوعی نیز مناسب است و می توانید آن را در فروشگاه های بزرگ و آنلاین تهیه کنید. اینگونه باید کیفی را که در حال کنده شدن است با چرم مایع تعمیر کنید.

برای شروع، مخلوطی از آب و صابون مایع همه منظوره تهیه کنید. یک پارچه تمیز و نرم را به مخلوط آغشته کنید و سطح کیسه را پاک کنید.
با یک پارچه تمیز و نه کرکی دیگر خشک کنید. پس از خشک شدن کامل کیسه، مقدار کمی چرم مایع را روی ترک ها و پوسته ها بمالید.

به طور کلی ظروف چرمی مایع دارای اپلیکاتور مشابه درزگیرها هستند. سعی کنید به آرامی ظرف را فشار دهید تا از ریختن مایع اضافی جلوگیری شود.

کیف
چرم مایع را با تیغه چاقو یا قیچی روی سطح کیف پخش کنید. این باعث صاف شدن سطح درمان می شود. صبر کنید تا کیسه خشک شود و در صورت تمایل، لکه ترمیم را اعمال کنید تا ترمیم کیسه کامل شود. اگر مایل به مطالعه مقالات بیشتری هستید مشابه نحوه تعمیر کیسه ای که پوسته پوسته می شود،

کیف شما بخش بسیار مهمی از لباس روزانه شماست. بنابراین، باید فوق العاده به نظر برسد و با هر لباسی که تصمیم به پوشیدن دارید ترکیب شود. اگر کیف شما شروع به ترک خوردن، لکه شدن و پوسته شدن کرد، ممکن است بخواهید به دور انداختن آن فکر کنید.

با این حال، هنگامی که یک کیف جذابیت خود را از دست می دهد، همه چیز از بین نمی رود. در این مقاله OneHOWTO نحوه تعمیر کیسه ای که در حال لایه برداری است را توضیح می دهیم .

در اینجا چندین روش خانگی را ارائه می دهیم که به شما امکان می دهد یک کیسه آسیب دیده و بدرفتاری را بازیابی کنید. خرید را کنار بگذارید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.