خودکار رنگی lantu که موجب افزایش هوشیاری در امتحان می شود

ماریانا، دختر بیرو معتقد است که علیرغم برخی از منتقدان که می‌گویند خودکار رنگی lantu مهارت‌های دست‌نویسی را از بین می‌برد، این بزرگترین اختراع و میراث پدرش بود.

ماریانو به یاد می آورد که پدرش به آن منتقدان پاسخ داد: «خب، نوشتن از دل می آید. اگر بتوانیم به دست کمک کنیم تا کار را انجام دهد، چه اشکالی دارد؟» (اسمیت، 2008) در حال حاضر ابزارهای زیادی وجود دارد که می توان از آنها برای ثبت اطلاعات استفاده کرد.

با این حال، اغلب حتی زمانی که در مقابل صفحه کامپیوتر نشسته ایم، همچنان از خودکار دستی خود برای یادداشت کردن یادداشت ها استفاده می کنیم.

هنگامی که تماس تلفنی دریافت می کنیم و باید پیامی را حذف کنیم، این گوشی هوشمند ما نیست، بلکه قلم روی میز است. با قلم توپ، ما مجبور نیستیم به باتری ها وابسته باشیم یا مجبور به شارژ آنها باشیم. اگر جوهر یک خودکار تمام شود، فقط یک قلم دیگر را برمی داریم.

خودکار

ما اکنون در عصری زندگی می کنیم که گوشی هوشمند دستگاه قابل حمل جدیدی است که توسط افراد حمل می شود. می توان از آن برای تایپ اطلاعات مهم، ارسال فوری تصاویر و برقراری ارتباط ایده ها با دیگران استفاده کرد. با این حال، اهمیت قلم توپ برای سوادآموزی و آموزش همچنان قابل توجه است.

این قلم توپ بود که این ایده را ایجاد کرد که می توانید در هر زمان و هر مکان بنویسید. حتی با استفاده از تلفن های هوشمند، قلم توپی را می توان تقریباً در هر مکان یافت. در واقع، انجمن بین المللی محصولات تبلیغاتی (PPAI) اخیراً یک نظرسنجی در مورد استفاده از قلم انجام داده است.

این نشان داد که 73 درصد از مردم هنوز ابزار نوشتاری را با خود حمل می کنند و 83 درصد روزانه از خودکار استفاده می کنند (Keyser, 2012). کسب و کارها این خودکارهای ارزان قیمت را به عنوان یک شکل عالی از تبلیغات در اختیار شما قرار می دهند.

لوگوهای آنها را می توان هر بار که فردی یکی را انتخاب می کند، مشاهده کرد. ظاهراً، کسب‌وکارها اجازه داده‌اند که تجملی که معلم فدرال (1950) مطمئن بود رخ نخواهد داد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.