دختری با فوم شستشو شرکت نفیس خودکشی کرد

موادی که باید اجتناب کنید از عوامل ضد باکتری قوی در فوم شستشو شرکت نفیس خود اجتناب کنید. تریکلوزان یک آنتی باکتریال قوی است که در سال 2016 توسط FDA ممنوع شد.

این بدان معنا نیست که گاهی اوقات با این ماده در محصولات تولید شده در خارج از کشور مواجه نخواهید شد، بنابراین برچسب ها را با دقت بخوانید. علاوه بر تریکلوزان، FDA 18 ماده دیگر را که حاوی میکروبیدهای ضد باکتری هستند، ممنوع کرد.

پارابن ها نگهدارنده های شیمیایی هستند که برای حفظ ماندگاری محصولات آرایشی و بهداشتی به کار می روند. نگرانی در مورد اینکه آیا پارابن‌ها می‌توانند با برخی از بیماری‌ها و اختلال در عملکرد سیستم غدد درون ریز مرتبط باشند وجود دارد، بنابراین هر زمان که می‌توانید از مصرف پارابن خودداری کنید.

اگر آلرژی دارید، ممکن است بخواهید از محصولاتی که دارای «عطر» یا «عطر» روی برچسب مواد تشکیل دهنده هستند خودداری کنید.

فوم

سازمان غذا و داروی آمریکا به صابون، شستشوی بدن یا سایر شوینده‌ها نیازی ندارد تا مشخص کند عطر موجود در محصولاتش دقیقاً از چه چیزی ساخته شده است. این بدان معناست که محرک های آلرژن ممکن است در محصولاتی که استفاده می کنید پنهان شده باشند.

چرا به پاک کننده نیاز داریم؟بسیاری از ناخالصی های محیطی و محصولات آرایشی محلول در آب نیستند و بنابراین شستن پوست با آب ساده برای از بین بردن آنها کافی نیست. موادی که قادر به امولسیون کردن آنها به ذرات ریزتر هستند باید برای حل شدن این ناخالصی های محلول در چربی در آب استفاده شوند. در اینجا، پاک کننده ها در تصویر قرار می گیرند.

پاک کننده های پوست مواد فعال سطحی هستند (مانند امولسیون کننده ها/شوینده ها/سورفکتانت ها/صابون ها) که کشش سطحی روی پوست را کاهش داده و آلودگی، سبوم، روغن محصولات آرایشی، میکروارگانیسم ها و سلول های لایه برداری شده قرنیه را به شکل امولسیون شده از بین می برند.

یک پاک کننده ایده آل باید همه اینها را بدون آسیب رساندن یا تحریک پوست انجام دهد، برعکس باید سعی کند سطح پوست را مرطوب نگه دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.