دختری با مایع ظرفشویی اکسیده شپش های سرش را از بین برد

Stiftung Warentest چندین ماده شوینده مختلف ظرفشویی را آزمایش کرد. با این حال، این ابزار کلاسیک نیست که به عنوان برنده ظاهر می شود.

در مقایسه محصول، بسیاری از مایع ظرفشویی اکسیده دستی مورد بررسی قرار گرفتند. در طول آزمایش، به عملکرد تمیز کردن، عملکرد محصول و سازگاری پوست توجه شد.

میزان آلودگی آنها به بدنه های آبی نیز در نظر گرفته شد. نتایج آزمون از “بسیار خوب” تا “ناکافی” متغیر است. اخیراً هنگام مقایسه یخچال و فریزرها، یک مدل توانست به درجه خوبی دست یابد.

دورتموند – اگر ظروف بعد از چندین بار شستشو در ماشین ظرفشویی هنوز تمیز نیستند، اغلب از شستشوی دستی استفاده می شود. مواد شوینده ظرفشویی و شستشوی شدید معمولاً حتی از شر سرسخت ترین کثیفی ها خلاص می شوند. Stiftung Warentest اکنون در مجموع 25 ماده شوینده را آزمایش کرده است. با این حال، همه محصولات قانع کننده نبودند.

مایع

با کمال تعجب، مایعات شوینده کلاسیک نتوانستند تحت تاثیر قرار دهند. زیرا کنسانتره های ارزان قیمت برنده آزمایش هستند. در مقایسه با محصولات کلاسیک، آنها حاوی آب کمتر و سورفکتانت های حل کننده چربی بیشتری هستند. کنسانتره ها به ویژه قانع کننده بودند زیرا بسیار مقرون به صرفه هستند و حتی می توانند از شر لکه های سرسخت خلاص شوند.

در سوپرمارکت اغلب می توانید کنسانتره های فلاشینگ را با نام اضافی “Ultra” تشخیص دهید. بطری ها معمولا در اندازه های 450 تا 500 میلی لیتری هستند. برای آلوده نشدن بیش از حد محیط زیست، سازمان مصرف یک قاشق چایخوری کنسانتره را برای پنج لیتر آب شستشو توصیه می کند.

Stiftung Warentest مواد شوینده ظرفشویی را آزمایش می کند. کنسانتره ها مقرون به صرفه تر از شوینده های ظرفشویی کلاسیک هستند. با یک شوینده قوی مانند کنسانتره، می توان ظروف بیشتری را نسبت به شوینده های ضعیف تر تمیز کرد. در مجموع یازده مایع شوینده تنها به درجه “کافی” در دسته “تمیز کردن” دست یافتند.

همانطور که توسط Stiftung Warentest گزارش شده است، حدود 40 بشقاب را می توان با برنده های آزمایش تمیز کرد بدون اینکه عملکرد شستشو بدتر شود. با مواد شوینده ظرفشویی ضعیف تر، فقط نصف بشقاب بود. محصولات کلاسیک معمولی نتوانستند در مقایسه به نمرات خوبی دست یابند. حتی محصولات ارگانیک و حساس فقط درجه “کافی” را دریافت کردند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.