دختری با پوشاک عمده ترکیه لباس عروسی برای خود دوخت

اگر پوشاک عمده ترکیه و کفش‌هایی را پیشنهاد کنیم که پوشیدن و درآوردن آن برای کودک (نه برای ما) آسان باشد، می‌بینیم که کودک مشتاق دستاوردهای خود را با لباس پوشیدن خود تجربه می‌کند و به خودش ثابت می‌کند که توانایی دارد. و انها هستند!!

و در مرحله اول کودکی هیچ حسی رشد یافته تر از لمس نیست. نوع لباس که روی پوست شما می پوشیم مستقیماً برخی از احساسات را منتقل می کند.

حتی بیشتر از آن در پای آنها که تا 8-9 ماهگی حساس ترین قسمت بدن است. و به کجا نگاه کنید، ما معمولا آنها را پوشیده و منزوی نگه می داریم… از این رو اهمیت پاهای برهنه در اوایل کودکی. برای بررسی این موضوع، مقاله Mamilatte «پاهای برهنه و تأثیر آنها بر رشد روانی حرکتی کودک» را توصیه می کنم .

پوست اندام حساسی است که دنیا را برای آن می شناسند و باید از آن مراقبت کنیم و در شناخت و یادگیری کودک به آن اهمیت دهیم.

پوشاک

اگر کم کم به کودک فرصت هایی برای خودمختاری بدهیم، کودک به راحتی آنها را به دست می آورد و باعث می شود عزت نفس خود را با او رشد دهد. خوب، لباس پوشیدن یک عمل مستقل است که اگر اجازه دهیم می توان آن را از دو سالگی به دست آورد.

و همچنین می توانند لباس های روزانه خود را انتخاب کنند اگر ما لباس های خود را مطابق با استانداردهای آنها قرار دهیم. آنها ظاهر اصلی خود را با رضایت از پوشیدن آنچه می خواهند می پوشند، این به آنها احساس خوب و راحتی می دهد. تقویت تصویر، استقلال و عزت نفس خود.اگر همه موارد بالا را در نظر بگیریم با من خواهید بود که همه چیز به یادگیری و پیشرفت آنها مربوط می شود. بنابراین، اگر لباس‌ها به حرکت آن‌ها کمک نمی‌کنند، دسترسی حسی را تسهیل نمی‌کنند یا استقلال آن‌ها را ارتقا نمی‌دهند، کودک فرصت‌های کاوش، حرکت، احساس، بودن و بازی کامل را از دست می‌دهد.

در هر صورت کودک ذاتا موجودی کنجکاو است و نیاز درونی خود را به هر وسیله ای هدایت می کند. ما به عنوان بزرگسالان می‌توانیم محیطی غنی و امن داشته باشیم تا این نیاز به مواد، محیط‌ها و شرایطی هدایت شود که عوامل یادگیری جالبی را برای او فراهم می‌کند و بدون موانع غیرضروری، این بدان معنا نیست که یادگیری او مانعی نخواهد داشت!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.