روفرشی نادر بافت یزد موجب مرگ فوتبالیست معروف شد

مجله ای با نویسنده «Green from the Ground Up» دیوید جانستون صحبت کرد، که به مجله گفت: «فرش و روفرشی نادر بافت یزد و خانه‌های سالم به نوعی بدبین هستند. شما نمی خواهید از این دو در یک جمله استفاده کنید. جانستون می گوید لمینت های بدون فرمالدئید، چوب سخت و کفپوش کاشی بهترین انتخاب برای مبتلایان به آسم و آلرژی هستند.

البته، IQAir با انجمن ریه آمریکا موافق است که صرف نظر از اینکه کدام گزینه کفپوش را انتخاب می کنید یا در خانه خود زندگی می کنید، یک سیستم تصفیه هوا HEPA با کارایی بالا (مانند سیستم تصفیه هوا  IQAir HyperHEPA  ) به شما کمک می کند راحت تر نفس بکشید. با هر گزینه کفپوش

IQAir یک شرکت فن‌آوری کیفیت هوا در سوئیس است که افراد، سازمان‌ها و جوامع را قادر می‌سازد تا هوای پاک را از طریق اطلاعات و همکاری تنفس کنند. IQAir از زمان تأسیس در سال 1963، یک رهبر جهانی بوده و در بیش از 100 کشور در سراسر جهان فعالیت می کند.

روفرشی

قیمت‌ها متفاوت است، از چند پوند به ازای هر متر مربع برای ارزان‌ترین فرش‌های مصنوعی و از حدود 12 پوند در هر متر مربع برای فرش‌های پشمی بسیار ساده شروع می‌شود.

فرش‌های پرزدار می‌توانند پرزهای حلقه یا بریده داشته باشند، به این معنی که می‌توانند بسیار متفاوت به نظر برسند.

برای مشاهده انواع مختلف فرش و روفرشی پرزدار، گالری زیر را ورق بزنید و از منوهای کشویی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر نوع استفاده کنید.

از آنجایی که پلی استر بیشتر شبیه پشم است، معمولاً به عنوان بخشی از ترکیب با پشم واقعی مورد استفاده قرار می گیرد، زیرا به نظر می رسد و ظاهر آن بسیار شبیه پشم است. مانند سایر مواد مصنوعی، مقاومت در برابر لکه آن یک مزیت عمده است. گاهی اوقات از بطری های پلاستیکی بازیافتی ساخته می شود، بنابراین می تواند یک گزینه دوستدار محیط زیست باشد.

نایلون که به نام پلی آمید نیز شناخته می شود، بادوام ترین الیاف مصنوعی است. می‌تواند بدون از دست دادن شکل خود کشیده شود و برای اتاق‌هایی که اغلب مبلمان در آن جا به جا می‌شود، مانند اتاق‌های غذاخوری، انتخاب خوبی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.