زنی بخاطر تشک تخت دونفره رویال در بيمارستان رواني بستری شد

آیا خوابیدن بر روی تشک تخت دونفره رویال، بر روی کیفیت خواب شما تأثیر می گذارد؟ کاملا.

متخصصان به طور کلی موافق هستند، بله، افراد توانسته اند خواب خود را با سطوح مختلف خواب بهبود بخشند و خواب بخش مهمی از سلامت کلی است. فراتر از آن، اینکه چه چیزی برای هر فرد راحت است ذهنی است.

بیایید نگاهی بیندازیم که متخصصان تحقیقاتی و پزشکی در مورد تشک ها و بهترین استراحت خود چه می گویند.

تحقیقات نشان می دهد که خوابیدن روی تشکی با سفت متوسط، به ویژه تشکی با سفتی قابل تنظیم، باعث راحتی، تراز مناسب ستون فقرات و خواب با کیفیت می شود.

اگر بدن درد و درد برای شما نگران کننده است، تحقیقات همچنین نشان می دهد که سطحی که روی آن می خوابید باعث ایجاد تفاوت در راحتی شما می شود. با توجه به کوچکمطالعه 2015افرادی که روی تشک های مموری فوم با استحکام متوسط ​​می خوابیدند، دردشان کاهش می یابد و سریعتر به خواب می رفتند.

تشک

دیگرمطالعاتنشان می دهد که در مقایسه با مموری فوم، فوم لاتکس فشار کمتری بر بدن وارد می کند. این بدان معنی است که بهتر در برابر احساس “غرق شدن” که معمولاً با فوم حافظه مرتبط است، مقاومت می کند. این ممکن است به خواب‌آوران کمک کند تا در دمای راحت و وضعیت خواب خود باقی بمانند.

به طور کلی، تشک باید از انحنای سالم ستون فقرات شما پشتیبانی کند، نباید باعث گرم شدن بیش از حد شما شود و باید متناسب با بودجه و سایر نیازهای شما باشد.

اسپرینگ داخلی، فوم و هیبرید عمده ترین انواع تشک های این روزها هستند. انواع مختلفی از فوم وجود دارد، از جمله انواع فوم حافظه پلی اورتان، لاتکس طبیعی و لاتکس مصنوعی.

کیفیت خواب قبل و بعد از معرفی تشک های جدید به صورت عینی و ذهنی به ترتیب با استفاده از اکتیوگرافی و پرسشنامه خواب کوتاه (MSQ) ارزیابی شد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.