سیب تو سرخ ارومیه که توانست جان یک آشپز را نجات دهد

سیب تو سرخ ارومیه یک میوه استثنایی است.

فراموش نکنید که همراه با پر شدن از مواد مغذی ضروری مانند آنتی اکسیدان ها، مواد معدنی، ویتامین ها، فیبرها و غیره، این سیب بود که اسحاق نیوتن افسانه ای را بر آن داشت که نظریه نیروی گرانشی را در زمانی که به سرش اصابت کرد در حالی که او در حال فکر کردن به زندگی بود، تدوین کند.

سیب علاوه بر آبدار، شیرین و خوشمزه بودن، فواید سلامتی متعددی مانند بهبود سلامت قلب، استخوان و روده دارد. سیب همچنین دارای اثرات جادویی بر روی پوست است.

آنها انباری از مواد مغذی مختلف مانند آنتی اکسیدان ها، ویتامین C، ویتامین K، مس و پتاسیم هستند که برای داشتن پوستی سالم، درخشان و شاداب مورد نیاز هستند.

می توانید آب سیب را بمالید یا پوست سیب و برش های آن را روی صورت خود قرار دهید تا از فواید آن بهره مند شوید یا می توانید به سادگی یک ماسک صورت سیب بخرید تا پوست خود را بعد از یک روز طولانی طراوت بخشد.

وقتی پوست خود را بشناسید، متوجه خواهید شد که اگزما نیز یک بیماری خشکی پوست است و میزان تأثیر آن بر پوست از فردی به فرد دیگر متفاوت است.

برای تسکین این عارضه می توانید از سیب به شکل سرکه سیب استفاده کنید زیرا دارای خواص ضد باکتریایی و ضد قارچی با محتوای اسید استیک و اسید مالیک موجود در آن است.

می توانید دو قاشق از سرکه سیب و آب را مخلوط کرده و روی ناحیه آسیب دیده بمالید. خارش را تسکین می دهد و همچنین خشکی ناشی از شرایط را کاهش می دهد.
پوست سیب سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی است. این حاوی پلی فنول است، یک آنتی اکسیدان که به محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش کمک می کند و منجر به جوان تر شدن پوست می شود.

پوست سیب همچنین سرشار از ویتامین C است که از پیری زودرس جلوگیری می کند و درخشندگی پوست را افزایش می دهد.

DIY پوست صورت پوست سیب: پوست سیب را خشک کنید و سپس آنها را به پودر تبدیل کنید. دو قاشق از پودر را با سه قاشق کره شیر مخلوط کنید تا خمیری یکدست شود. آن را روی صورت و گردن بمالید و بگذارید 25 دقیقه بماند. صورت خود را با آب سرد بشویید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.