سیستم تهویه پرشیایی که موجب نجات جان پیرزن 73 ساله آسمی شد

هوایی که از کانال های سیستم تهویه پرشیا می گذرد به لطف دمای بالای بدست آمده گرم می شود، بنابراین نیازی به مصرف سوخت اضافی نیست. در واقع انرژی که هوای بخاری را گرم می کند در هر حالت دیگری از بین می رود.

چه زمانی بخاری ماشین را روشن کنیم؟
با در نظر گرفتن آنچه در قسمت قبل توضیح داده شد، فعال کردن گرمایش در همان لحظه ای که موتور ماشین روشن می شود، پس از استراحت، معنی ندارد.

موتور طول می کشد تا به آرامی برسد تا هوای تهویه به قابل توجهی گرم شود، اگر در زمستان چند شود.روشن کردن گرمایش تنها هوای سرد را از خودرو به داخل منتقل می‌کند در بهترین حالت، هوای موجود خودرو را زمانی که از سیستم چرخش استفاده می‌شود خارج از خارج می‌کند.

سیستم
چند دقیقه بعد از شروع راهپیمایی گرمایش را روشن کنید. به این ترتیب همان لحظه اول گرم بودن هوای معرفی شده را مطمئن کرد.

هوا را گرم به پاها پخش می کند. یک راه بسیار کارآمد برای توزیع گرما از بخاری داخل ماشین، اتصال هوا به خروجی پا است. به خاطر داشته باشید که هوای گرم به رفتن دارد، بنابراین وصل کنید که مطمئن شوید که ماشین به‌جای فقط قسمت بالا، به طور یکنواخت گرم می‌شود.

به طور همزمان به تهویه مطبوع و گرمایش وصل نشوید. هم سیستم مطبوع و هم سیستم گرمایشی دارایی هایی برای تنظیم میزان هوای (سرد یا گرم) وارد شده به داخل هستند.

این روش مناسب برای تنظیم خودرویی است که سیستم تهویه هوا ندارد. متأسفانه برخی از کاربران را انتخاب می کنند که تهویه مطبوع و سیستم گرمایشی را همزمان.

این تکنیک تنها بسیار ناکارآمد است و نشان دهنده افزایش قابل توجه مصرف سوخت، می تواند باعث خرابی شود. امیدواریم با این نکات ساده از گرم کردن ماشین خود نهایت استفاده را ببرید و دیگر در سفرهای زمستانی خود هرگز سرما نخورید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.