شخصی با روبالشی هتلی همسرش را به قتل رسانید

بالش و روبالشی هتلی پیدا کنید که به راحتی و برای کودک نوپا شما ایمن باشد. هنگام خرید بالش و روبالشی مناسب، از انتخاب بالش خیلی بزرگ خودداری کنید  این ممکن است به کاهش خطر خفگی کمک کند. یک بالش سفت نیز برای گردن و ستون فقرات در حال رشد بهتر است.

اگر کودک شما آلرژی دارد ، مطمئن شوید که مواد بالش و روبالشی هیچ واکنشی ایجاد نمی کند. بالش های ضد حساسیت می توانند این خطر را کاهش دهند.

کمپین “بازگشت به خواب” در سال 1994 به عنوان یک تلاش مشترک بین موسسه ملی بهداشت و توسعه کودک و آکادمی اطفال آمریکا برای کاهش SIDS معرفی شد.

هر دو سازمان توصیه می کنند که برای هر خواب کودک خود را به پشت بخوابانید تا بخوابد. برای ایمنی، این کار را تا زمانی که کودک نوپای شما حدود 12 تا 18 ماهگی کند ادامه دهید. با این حال، اگر کودک نوپا خود را روی شکم یا پهلوی خود قرار دهد، خوب است.

و هنگامی که به تخت کودک نوپا یا تشک روی زمین منتقل می شوید، کودک نوپا ممکن است خودش شروع به خزیدن در رختخواب کند – و می تواند خودش را در هر موقعیتی که راحت تر است بخواباند.

بالش

اگرچه نباید تخت خود را به صورت مشترک با کودک خود بخوابانید، کارشناسان توصیه می کنند که برای کاهش خطر ابتلا به SIDS، تخت او را در 6 ماه اول در اتاق خود داشته باشید.

در واقع،CDC حتی پیشنهاد می کنداین اتاق مشترک تا 12 ماهگی ممکن است از نظر ایمنی و راحتی ایده آل باشد – اما سایر متخصصان اذعان دارند که می تواند انتقال بسیار سخت تر به خواب مستقل در دوران کودکی را ایجاد کند.

هنگامی که از اتاق خود به اتاق آن‌ها می‌روید، مطمئن شوید که گهواره دور از هر گونه اشیاء دارای بند یا بند مانند پرده یا سیم برق قرار گرفته باشد. سایر اشیایی که کودک شما ممکن است از گهواره یا تخت بیرون بیاورد، مانند قاب، کتاب های سنگین یا موبایل نیز باید در فاصله دوری قرار گیرند.

به طور کلی، نه تنها بالش‌ها، بلکه سایر محصولات رختخواب – مانند پتو، روبالشی ها، موقعیت‌دهنده خواب، و حیوانات عروسکی را نیز تا 18 ماهگی از محل خواب کودک خود دور نگه دارید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.