شوینده مری کی موجب کاهش استرس در خانوم باردار افغانی شد

برای جلوگیری از خشکی پوست از یک شوینده مری کی مرطوب کننده ملایم استفاده کنید. ضروری است هر بار که از فوم پاک کننده استفاده می کنید، یک لوسیون مرطوب کننده اضافه کنید، حتی اگر پوست چرب یا مستعد آکنه دارید تا رطوبت طبیعی پوست خود را بازیابی کنید. اگر فوم صورت شما حاوی سدیم لوریل سولفات باشد (مثل اکثر آنها) این امر به ویژه مهم است، زیرا اگر پوست خود را پس از استفاده از آن آبرسانی نکنید، می تواند باعث خشکی و تحریک شود.
اگر پوست خیلی خشکی دارید از فوم پاک کننده استفاده نکنید. پاک کننده های فوم به طور کلی برای افرادی که پوست خشک و حساس دارند توصیه نمی شود، زیرا برای از بین بردن چربی از روی پوست ساخته شده اند. در حالی که یک فوم مرطوب کننده صورت ممکن است روی پوست خشک و حساس کار کند، احتمالاً بهتر است نوع دیگری از پاک کننده ها را امتحان کنید.

شوینده
اگر شوینده فوم بیش از حد روی پوست شما خشن است، یک پاک کننده کرم مرطوب کننده ممکن است جایگزین بهتری برای شما باشد. صورت خود را با یک پارچه تمیز خشک کنید. تمام صورت خود را با یک پارچه جدید و تمیز خشک کنید. از مالیدن پوست خود با پارچه خودداری کنید، زیرا ممکن است باعث تحریک و قرمزی شود.
هر زمان که بعد از استفاده از فوم پاک کننده می خواهید صورت خود را خشک کنید، این کار را با یک پارچه تمیز و نو انجام دهید. استفاده از پارچه‌ای که قبلاً استفاده کرده‌اید، حتی یک بار، خطر انتقال باکتری‌ها را به منافذ شما دارد که می‌تواند منجر به جوش، تحریک یا حتی عفونت شود.

هنگام خرید یک پاک کننده کف مرطوب کننده، به دنبال پاک کننده ای باشید که به عنوان “بدون صابون” یا “pH خنثی” طبقه بندی می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.