عرق رازیانه خانگی که موجب افزایش قد 10 سانتی متری می شود

عرق رازیانه خانگی را می توان با افزودن یک قسمت حجمی اسانس رازیانه به ده قسمت حجمی الکل ارگانیک تهیه کرد. یک تا دو قطره از عرقیات را یک تا سه بار در روز مصرف کنید. یک تا دو قطره اسانس دانه رازیانه را روی یک حبه قند یا یک قاشق چایخوری عسل بریزید. در یک فنجان آب گرم حل کنید و بنوشید. 2-4 قطره از اسانس را در یک قاشق چایخوری روغن پایه بریزید و روی شکم ماساژ دهید (برای بزرگسالان). برای کودکان، فقط از یک قطره رقیق شده در روغن پایه استفاده کنید و روی شکم ماساژ دهید.

دانه‌های رازیانه هنوز به‌عنوان یک ماده تشکیل دهنده در کوردیال‌ها و لیکورها استفاده می‌شود. آنها به عنوان یک عرق یا هضم کننده مصرف می شوند. در اروپا، جوشاندن ماهی با برگ رازیانه برای کاهش بو و بهبود هضم ماهی‌های چرب، رایج بود.

رازیانه ممکن است آنزیم های CYP2D6 و CYP3A4 را که مسئول تجزیه (متابولیزاسیون) تعدادی از داروها از جمله مواد افیونی ، ضد افسردگی ها، داروهای ضد روان پریشی، بتا بلوکرها، آنتی بیوتیک ها و استاتین ها هستند، مسدود کند. بنابراین، مصرف این گیاه ممکن است اثرات این داروها را افزایش دهد و به طور بالقوه باعث ایجاد عوارض جانبی نامطلوب شود.

عرقیجات

نظرات بیان شده در این بخش صرفاً مربوط به مصرف کنندگان رازیانه است که ممکن است آموزش پزشکی یا علمی داشته باشند یا نداشته باشند. نظرات آنها بیانگر نظرات SelfHacked نیست. SelfHacked هیچ محصول، خدمات یا درمان خاصی را تایید نمی کند.

تجربیات کاربر را به عنوان توصیه پزشکی تلقی نکنید. هرگز به دلیل مطالبی که در SelfHacked خوانده اید، درخواست مشاوره پزشکی حرفه ای از پزشک یا سایر ارائه دهندگان خدمات بهداشتی واجد شرایط را به تاخیر نیندازید یا نادیده بگیرید. ما می‌دانیم که خواندن تجربیات فردی و واقعی می‌تواند منبع مفیدی باشد، اما هرگز جایگزین توصیه‌های پزشکی حرفه‌ای، تشخیص یا درمان از سوی یک ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی واجد شرایط نیست.

به گفته کاربران، دانه، کپسول و چای رازیانه برای نفخ، گاز و مشکلات معده مانند IBS عالی هستند. برخی در دوران شیردهی نیز از آن استفاده کرده اند.

با این حال، استفاده مکرر ممکن است برخی از عوارض جانبی را به دلیل فعالیت استروژن مانند آن ایجاد کند. برخی نیز ممکن است آلرژی داشته باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.