لوله و اتصالات سیاه که در صورت حرارت دیدن قرمز می شود

عمر مفید طولانی محصولات لوله و اتصالات سیاه به معنای مصرف کمتر مواد اولیه و جلوگیری از آلودگی ناشی از ساخت و دفع جایگزین های با ماندگاری کمتر است. ورود به جریان زباله بیشتر طول می کشد. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
برای مثال، پروفیل های پنجره PVC دارای چرخه عمر تخمینی بین 40 تا 100 سال هستند. این بدان معناست که تعداد پروفیل های پنجره PVC که به پایان عمر مفید خود می رسند در حال حاضر بسیار کمتر از تولید شده است.

مصرف سوخت در حمل و نقل بسیار کم است. محصولات پی وی سی در محل های دفن زباله که اغلب با غشاهای PVC پوشانده شده اند برای جلوگیری از آلودگی آب های زیرزمینی تجزیه نمی شوند. آنها را می توان به طور ایمن سوزاند و انرژی را دوباره بدست آورد و دوباره استفاده کرد.

بدون تعمیر و نگهداری – بدون رنگ های خشن، پوشش یا پاک کننده مورد نیاز است. می توان آن را چندین بار بدون از دست دادن عملکرد بازیافت کرد. لوله پی وی سی همچنین طولانی ترین سابقه بازیافت را در بین پلاستیک ها دارد. بازیافت مکانیکی آن به طور قابل توجهی در برخی کشورها توسعه یافته است.

لوله

واژه «پایداری» این روزها بسیار رایج شده است. این به این دلیل است که ما اکنون متوجه شده ایم که اگر جمعیت انسانی با سرعت فعلی خود به رشد خود ادامه دهد و ما به مصرف منابع در سطوح فعلی ادامه دهیم، در نهایت منابعی را که برای بقای نیاز داریم تمام خواهیم کرد.

ما خوش شانس هستیم که سیاره ما منابع طبیعی فراوانی دارد تا مایحتاج زندگی انسان را تامین کند، اما اگر آن منابع را عاقلانه مدیریت نکنیم، تمام می شود. منابع طبیعی زمین فراوان است، اما بی نهایت نیست. به همین دلیل است که توسعه پایدار بسیار مهم است.

همه مواد (PVC از این قاعده مستثنی نیست) مشکلات پایداری دارند. اینها از خواص خاص آنها ناشی می شوند، اما همچنین از روش هایی که در طول چرخه زندگی خود استفاده می شوند و روش هایی که در آنها دفع می شوند. تفاوت PVC با سایر مواد در درک صنعت PVC از پایداری آن است که شاید بهتر از بسیاری از تولیدکنندگان مواد مصنوعی دیگر باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.