پزشکی تاب ریلکسی عربی را به عنوان صندلی بیمار استفاده کرد

تاب ریلکسی عربی روابط اجتماعی را تقویت می کنند. تاب می تواند یک پیوند اجتماعی عالی بین کودکان باشد. بچه ها همزمان با هم فشار می آورند و با هم صحبت می کنند.

Swinging همچنین به این معنی است که منتظر نوبت خود باشید تا به همه اجازه دهید از آن استفاده کنند و از دوستان فشار بیاورند تا ما را به پرواز درآورد! حول و حوش این نوع فعالیت است که بچه ها دور هم جمع می شوند و به طور خود به خود با هم تعامل می کنند !

این زمان بازی همچنین یک لحظه ممتاز برای برقراری ارتباط با کودک است. هنگامی که کودکان در فضایی آرام قرار می گیرند، به دلیل این محیط آرام و شاد، بیشتر با والدین ارتباط برقرار می کنند و آنها را از رویدادهای مهم زندگی خود آگاه می کنند.

تاب

لانه بانوج جوکی: این لانه بانوج یک لانه کرکی واقعی برای کودکان است. ایده آل برای پنهان شدن، خواندن، استراحت یا رویا دیدن و احساس محافظت. به شکل قطره حاوی یک کوسن بزرگ راحت و قابل جدا شدن است. با کمک یک بند که جداگانه فروخته می شود ثابت می شود. ابعاد 70 در 150 سانتی متر. 100% پنبه. تا 80 کیلوگرم. از 3 سالگی.

صندلی بانوج: چقدر خوب است که تاب بخورید، بخوانید یا فقط رویا کنید، به راحتی در این بانوج نصب شده است! پنبه خالص. سیستم امنیتی یکپارچه از شکستن یا باز کردن پیچ طناب جلوگیری می کند. در دمای 30 درجه بشویید. ابعاد پارچه: 105*140 سانتی متر. ارتفاع 155 سانتی متر. طول میله: 110 سانتی متر. حداکثر وزن 130 کیلوگرم از 3 سال.

تاب ها یکپارچگی حسی را تقویت می کنند. وقتی کودک از محیط اطراف خود آگاه می شود، شروع به درک دنیای اطراف خود می کند. تاب‌ها تجربه حسی منحصربه‌فردی را به کودکان ارائه می‌دهند، به ویژه احساس پرواز را دوباره خلق می‌کنند. سیستم دهلیزی مرکز کنترل حرکات ما، تعادل ما است ، این چیزی است که به ما اجازه می دهد بدن خود را در فضا قرار دهیم، جابجایی های آن.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.