پیاز سفید صدفی غذای مورد علاقه ی میمون های جنگل های آمازون

پیاز سفید صدفی در روسیه به عنوان داروی گیاهی در نظر گرفته می شود، جایی که از آن برای درمان سرماخوردگی و آنفولانزا استفاده می شود.

ما همچنین می خواهیم در مورد یک درمان محبوب در اینجا صحبت کنیم خوابیدن با پیاز زیر پای خود، قرار دادن آنها در جوراب آیا این مزایایی دارد؟ برخی منابع می گویند که عفونت را ریشه کن می کند و بدن شما را هیدراته می کند.

انجام این کار همچنین می تواند سیستم ایمنی بدن شما را تقویت کند. دلیل این امر می تواند این باشد که پاها دارای انتهای عصبی تمام اندام های بدن هستند قرار دادن پیاز زیر پا، خواص مفید آن را به فضای داخلی شما منتقل می کند.

با این حال، هیچ تحقیقی در این مورد وجود ندارد – و ما نمی دانیم که اطلاعات تا چه حد درست است.

برای درمان سرماخوردگی نیز می توانید چای پیاز درست کنید این چای به شما ایمنی بدن را تقویت می کند و به پیشگیری از بیماری ها کمک می کند.

درست کردن چای به سادگی بریدن پیاز، جوشاندن آن در آب و نوشیدن آب آن است این به عنوان یک درمان سریع برای سرماخوردگی و سایر بیماری های شما عمل می کند برای طعم دادن می توانید مواد دیگری مانند زنجبیل را نیز اضافه کنید.

حتی شربت پیاز-عسل برای علائم سرماخوردگی معجزه می کند فقط یک پیاز را خلال کرده و به یک قابلمه اضافه کنید. به این مقدار نصف فنجان عسل اضافه کنید.

به آرامی حرارت دهید تا پیازها شفاف و نرم شوند. هر 3 تا 4 ساعت یک قاشق از این شربت را میل کنید.

برای پیشگیری، می توانید 1 یا 2 قاشق غذاخوری در فصل آنفولانزا مصرف کنید. برای نتایج مشابه می توانید از پیاز سفید با عسل نیز استفاده کنید.

خواص ضد التهابی پیاز نیز می تواند به بهبود آسم کمک کند این اثر را می توان به کوئرستین نسبت داد (یک پیاز متوسط حاوی 50 میلی گرم از آن است

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.