کیف چرم کارت عابر بانک که موجب از بین بردن آلزایمر می شود

اگر می‌خواهیم هزینه‌ای کم و بیش مهم انجام دهیم، مهم است که مطمئن شویم محصولاتی را انتخاب می‌کنیم که دوام آن‌ها را تضمین می‌کنند و در اولین فرصت خراب یا شکسته نمی‌شوند. به همین دلیل همیشه سعی می‌کنم کیف چرم کارت عابر بانک را خوب نگه دارم، زندگی خوبی داشته باشم، با زیبایی‌ای که با گذشت زمان پیر می‌شود، اما برای همیشه مفید باقی بماند.

برای یک روکش بسیار انعطاف پذیر و منعطف روی یک کیف چرمی، کافی است که سالپا را در نواحی به اصطلاح در معرض خطر قرار دهید و ویلدون را به عنوان یک بسته بیسکویتی قرار دهید.

برای پایان سفت تر، فوم تثبیت کننده، از جمله پاپیه ماشه برای طرح هایی که به استحکام بسیار بیشتری نیاز دارند، معرفی شده است.

روی آستر داخلی نیز باید کار کرد و منسوجاتی را انتخاب کرد که به حداقل ممکن پاره یا شکسته نشوند و مهمتر از همه، درزها بدون شکستگی نگه دارند.

کیف

این اساساً راه ایده آلی برای ساخت کیف چرمی مناسب است و این روشی است که من با کیف های چرمی Pepeberto، برند من کار می کنم.

این بدان معنا نیست که روش استفاده شده توسط صنعتگر دیگر بدتر است، زیرا هر یک از ما مشارکت های شخصی خود را برای غنی سازی و بهبود اضافه می کنیم.

بعد از برش و پایین آوردن تکه های چرمی بسته به شخصیت نهایی که می خواهیم کیف داشته باشد دو گزینه وجود دارد. یعنی می‌توانیم یک طرح بسیار انعطاف‌پذیر، سبک و انعطاف‌پذیر بسازیم. یا می‌توانیم کیسه‌ای «سفت‌تر» و خوش‌شکل بسازیم که وقتی آن را روی یک سطح قرار می‌دهیم، صاف می‌ماند.

بدیهی است که طرح‌هایی وجود دارند که بسته به سبک کیف فقط یک گزینه را می‌پذیرند: اگر از نوع جعبه‌ای باشد، باید سفت بماند. اگر طرحی بیشتر از نوع گونی باشد، کیسه هنگام استراحت روی یک سطح با وزن خود روی آن می افتد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.