گلدان پلاستیکی مشکی ارزانی که موجب تقویت ریشه گیاهان می شود

Hum Partnership از برچسب‌های MCC Verstraete برای ایجاد گلدان پلاستیکی مشکی ارزان طرح‌دار امضا شده خود از مرحله توسعه اولیه محصول استفاده کرده است. مستقر در بریتانیا، آنها طیف وسیعی از گلدان های رنگارنگ داخلی و خارجی را در سال 2015 راه اندازی کردند که با موفقیت در سراسر جهان فروخته شدند.

برند Hum Flowerpot دارای آثار هنری چشمگیر و رنگارنگ است که آن را از رقبا متمایز می کند. لارا کلی، یکی از شرکای موسس این تجارت، توضیح می‌دهد: «برچسب‌های IML راه مناسبی برای اعمال طرح‌های الگوی باکیفیت بر روی محصولات هستند و به آن‌ها روایی طولانی‌مدت و مقاوم می‌دهد. شفافیت و رنگ عالی است».

گلدان‌های Hum برچسب‌های نهایی را به بریتانیا وارد می‌کنند و در آنجا توسط یک تولیدکننده قالب‌گیری تزریق پلاستیک بریتانیایی برای تولید محصولات نهایی در 3 اندازه مختلف استفاده می‌شوند.

گلدان

استفاده از برچسب ها در طول فرآیند تولید نتایج بسیار بهتری نسبت به روش های جایگزین مانند استفاده از برچسب چسب پس از تولید می دهد. Hum Partnership همیشه با MCC Verstraete همکاری نزدیکی داشته است تا اطمینان حاصل کند که جوهرها و لاک های مقاوم در برابر نور رنگ ها را در نور خورشید و تغییرات دما روشن نگه می دارند. به این ترتیب مشتریان محصولی را دریافت می کنند که برای مدت طولانی تری خوب به نظر می رسد.

محصولات منحصر به فرد، طرح های منحصر به فرد، می‌گوید: “ما با طراحان مختلفی کار می‌کنیم تا آثار هنری را ایجاد کنیم که گلدان‌های ما را تزئین می‌کند. مشتریان ما از کیفیت بالای گلدان‌های طرح‌دار رنگارنگ ما لذت می‌برند و اغلب در این مورد در بازخوردها و بررسی‌ها اظهار نظر می‌کنند.

ما به طور مرتب طرح‌های جدیدی را برای تازه کردن دامنه راه‌اندازی می‌کنیم. لارا کلی از گزینه‌های ظاهری و ظاهری که MCC Verstraete ارائه می‌کند، جوهرهای متالیک در نظر گرفته شده‌اند، و در صورت حمایت از شرایط ممکن است از آنها در طراحی‌های آینده استفاده کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.