یخچال صنعتی فروشگاهی که موجب نجات جان دختر 24 ساله کرمانی شد

همان‌طور که می دانید، مدل جدیدی از یخچال صنعتی فروشگاهی که بیشتر در فروشگاه‌های بزرگ زنجیره‌ای دیده می‌شوند، یخچال‌های بدون درب فروشگاهی هستند. ساز و کار این نوع از یخچال‌ها با سایر یخچال‌ها بسیار متفاوت بوده و در صورت خراب شدن آن، تعمیر آن را تنها باید به تعمیرکار یخچال صنعتی که مسلط به تعمیر انواع مختلف یخچال‌ است، سپرد.

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای یخچال فروشگاهی رخ دهد، روشن نشدن لامپ یخچال است. دلیل این مشکل ممکن است ناشی از اشکال در سیستم برق‌رسانی یخچال یا سوختگی لامپ باشد که هزینه تعمیر یخچال صنعتی فروشگاهی با توجه به منشأ خرابی آن متفاوت می‌گردد.

تعمیر یخچال مغازه، برای نگهداری مواد غذایی و خوراکی‌ها در دمای مناسب در محل‌های خاصی مانند آشپزخانه‌های رستوران‌ها و تهیه غذاها، فروشگاه‌ها و مغازه‌ها، قصابی‌ها و… دیگر نمی‌توان از یخچال‌های معمولی موجود در منازل استفاده کرد، به همین منظور یخچال‌های صنعتی در اندازه‌های گوناگون و مدل‌های مختلف ساخته شده‌اند.

برای مثال برخی از یخچال‌های صنعتی به صورت ویترینی بوده و بیشتر در مغازه‌ها به چشم می‌خورند یا در فروشگاه‌های بزرگ نوعی یخچال صنعتی بدون درب به کار برده می‌شود.

یخچال

از مشکلات رایجی که برای یخچال صنعتی مغازه به وجود می‌آید، خرابی ترموستات آن است. خرابی ترموستات باعث می‌شود که سایر قطعات مانند کمپرسور نیز نتوانند به درستی کار کنند از این رو یخچال صنعتی از کار می‌افتد. اگر ترموستات یخچال مغازه خراب شود، دیگر نمی‌تواند دمای داخلی یخچال صنعتی را روی میزان مطلوب آن حفظ کند.

همین موضوع سبب می‌شود که دمای داخل یخچال مغازه افزایش یافته و مواد غذایی و خوراکی فاسد شده و یخچال صنعتی دچار نشتی آب از زیر آن شود.

هم‌چنین برعکس این مورد نیز می‌تواند رخ دهد یعنی به دلیل درست کار نکردن ترموستات، دمای یخچال مغازه در دمایی بسیار کم‌تر از میزان مطلوب بماند و مواد غذایی درون آن یخ بزند و یخچال صنعتی دچار برفک شود.

علاقه اندک و فروش ضعیف مربوط به تصاویر تبلیغاتی است که برای مصرف کنندگان هندی مناسب یا جالب نبود. اینها اساساً بازخوانی استراتژی‌های بازاریابی موفق و تصاویری از ایالات متحده و اروپا بودند که بر خواص غذاهای سرد تأکید داشتند که با ایده‌های محلی در مورد غذای خوب مخالف بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.